Menu
Foto

Ko jaunu atklāj nule iznākusī grāmata „Brālība kvadrātā”: īss pārskats

PIETIEK · 03.10.2019.

Ko jaunu atklāj nule apgādā „Dienas mediji” izdotā grāmata „Brālība kvadrātā”, kas tiek reklamēta ne vairāk, ne mazāk kā „pirmā pētnieciskās žurnālistikas grāmata Latvijā”? Tiem lasītājiem, kas bažījas, ka nespēs tikt galā ar šo izdevumu, kaut arī tas ir tikai 126 lappuses garš un ļoti bilžains, piedāvājam īsu pārskatu par to, ko jaunu īsti atklāj grāmata, - gan būtisko, gan arī ne tik būtisko.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vakar pirmo reizi piedzīvoju, kā tika nopirkti pieci Saeimas deputāti

Aldis Gobzems · 12.12.2019.

Vakar pirmo reizi piedzīvoju, kā tika nopirkti pieci Saeimas deputāti. Tas notika šādi. Bija balsojums, vai Rīgas domes vēlēšanas būs uz nedemokrātisku pagarinātu 5,5 gadu termiņu vai saglabāsies demokrātiskā kārtība. KPV LV deputāti bija nolēmuši nebalsot. Tādā veidā bija iespēja panākt, ka netiek pieņemts nedemokrātisks lēmums (turklāt otrreiz lemjot jau par tajā pašā dienā pieņemtu likumu, jo ar pirmo reizi koalīcijai nesanāca).

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Dzimtcilvēku asiņu lāsts

Indriķis Latvietis, Baiļu triloģijas autors · 10.12.2019.

Nav tā, ka es katru mīļu dienu to tik vien pasāktu, kā no sociālo tīklu un portālu komentāru sadaļām „noskaidrotu, ko tauta domā”. Ja būtu tā darījis, nekāda „Baiļu” triloģija nekad nebūtu ieraudzījusi dienas gaismu. Bet pašlaik, kad jaunais romāns „РИGA 2040” ir vēl tikai pašos, pašos pirmsākumos, kad vēl nav nekā vairāk par pašu ieceri, - reizēm gadās gan.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

„Kolaborants”: Zigmars Liepiņš un citi „estrādes mākslinieki” „nostučī” par „kreisās naudas” saņemšanu – un Romualds Vonsovičs kultūras nama direktoram piespriež 3,5 gadus cietumā

PIETIEK · 09.12.2019.

Zigmars Liepiņš un citi „estrādes mākslinieki” „nostučī” par „kreisās naudas” saņemšanu – un padomju tautas tiesnesis, tagadējais advokāts un miljonārs Romualds Vonsovičs „vainīgajam” kultūras nama direktoram piespriež 3,5 gadus cietumā: Pietiek šodien ekskluzīvi pārpublicē vienu no vairāk nekā trim desmitiem jaunajā grāmatā „Kolaborants” publicēto R. Vonsoviča  taisīto spriedumu cilvēkiem, kuru uzskati un rīcība nesakrita ar R. Vonsoviča pārstāvētās padomju okupācijas varas viedokli.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Interesants ģimeņu bizness RTU

Pietiek lasītājs · 08.12.2019.

Interesanti, ka Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) ir ļoti daudzas ģimenes, kas veido savu mafijas astoņkāji. Ģimenes iestājas par ģimeniskām - mantiskām vērtībām, un viena otru atbalsta. Nedrīkst uzrauties uz kādas ģimenes nelabvēlību, - tad būs bosings un mobings, un vēl viss kas, un faktiski jāmeklē cits darbs!

Lasīt visu... Komentāri (0)