Menu
Pilnā versija

Tumsonības renesanse

Arturs Priedītis · 01.03.2018. · Komentāri (30)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jolanta

06.03.2018. 01:30

Tumsonība tagad pārklāj manus dārgos Dziesmu un deju svētkus! Kādi gan nelgas mēs tomēr esam! Šausmīgi to apzināties.

Atbildēt

tu

04.03.2018. 04:05

»

Ha

Var gan, ja kaut ko pētīt provē cilvēks, kuram trūkst pamatzināšanu (sērskābi liet ūdenī vai ūdeni sērskābē


esi labs piemērs. Tāpēc tagad atceries , pirms kakāt ,novelc ūzas !

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 11:45

»

Kamelots

ar tādiem kā tu,oponēt,NOZĪMĒ SEVI PAZEMOT,nerātnais


Tu, prokrievisko mēslu fanāt, no vienšūnniekiem atšķiries tikai ar rīšanas un grābšanas refleksiem, tā kā ar "pazemot", pārāk daudz par sevi esi iedomājies.

Atbildēt

Ha

03.03.2018. 09:52

»

Pilnīgi

pareizi! Vēl - pozitīvā domāšana, ilgtspējīga izaugsme, izaicinājumi, sensitīvs, ekonomikas uzkāršana


Cien. komentētāj! Nejauciet ķīseli ar etiķi! Sensitīvs latviski nozīmē jutīgs, domāšana var būt arī negāciju pilna (kā lielai daļai latviešu, kuriem pustukša glāze neasociējas ar to, ka vēl ir pusglāze ūdens). Bet tādu brīnumu kā "ekonomikas uzkāršana"vēl nav bijis tas gods dzirdēt. Laikam domājāt ko citu?

Atbildēt

Ha ha

03.03.2018. 09:50

»

Hedviga

Par teorētisko zinātni kā vienīgo nepiekrītu, jo ir arī lietišķie zinātniskie pētījumi


"Lietišķie zinātniskie pētījumi" ir no tā paša debilitātes katla!!! Nedrīkst teikt, ka "lietišķā zinātne" ir bez teorijas. Taču pats galvenais - vārdu "lietišķie" lieto tikai kopā ar vārdu "pētījumi", bet nevis ar vārdu "zinātne". Zinātnē eksistē lietišķie pētījumi un fundamentālie pētījumi.

Atbildēt

Ha

03.03.2018. 09:46

»

Māris

Līdzīga 'pārgudrība' ir arī plaši lietotā tā saucamā zinātniskā pētniecība, it kā pētniecība var būt arī nezinātniska


Var gan, ja kaut ko pētīt provē cilvēks, kuram trūkst pamatzināšanu (sērskābi liet ūdenī vai ūdeni sērskābē?)

Atbildēt

Pilnīgi

03.03.2018. 09:44

»

Māris

Līdzīga 'pārgudrība' ir arī plaši lietotā tā saucamā zinātniskā pētniecība, it kā pētniecība var būt arī nezinātniska


pareizi! Vēl - pozitīvā domāšana, ilgtspējīga izaugsme, izaicinājumi, sensitīvs, ekonomikas uzkāršana...

Atbildēt

Hedviga

03.03.2018. 09:43

Par teorētisko zinātni kā vienīgo nepiekrītu, jo ir arī lietišķie zinātniskie pētījumi.

Atbildēt

Māris

03.03.2018. 09:17

Līdzīga 'pārgudrība' ir arī plaši lietotā tā saucamā zinātniskā pētniecība, it kā pētniecība var būt arī nezinātniska.

Atbildēt

treknis

03.03.2018. 06:51

"risks" ir no tā paša plaukta,kā savulaik bija "konsolidācija",proti,centieni apmuļķot ,lietojot svešvārdus.
Paldies autoram-tie "RISKI" tā kā grieza ausi jēdzieniski,bet par praktisko nepareizību nebiju piedomājis.
Jābūt uzmanīgākam!
Vēlreiz paldies.

Atbildēt

U.U.

03.03.2018. 06:23

Latviešu interneta komentāros tāpat kā visos latviešu dzīves segmentos tiek izstumti normāli cilvēki un viņus izstumj kaut kādi cilvēciskie pārpratumi, atkritumi, nelietīgas dvēseles, tukša prāta un neierobežotas nekaunības pārņemti savdabīgi mūsdienu zemcilvēku mastodonti. No šiem lopiem normāli cilvēki bēg pat uz svešām zemēm. Daudzi atstāj Latviju ne jau zemo algu dēļ. Daudzi pamet Latviju latviešu izdzimteņu kundzības dēļ. Visās vietās ir "iekortelējušies" idioti, nelieši, stulbeņi, nekauņas, alkātīgas smirdoņas. Tā tas ir arī interneta komentāros. Tajā skaitā "PIETIEK".

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 06:17

»

to jama to kanava

muldi,ar katru dienu "katliņš"sāk pārkarst un jumtiņš "brauc" straujāk,diareja arī biežāk,pats sev ar vien RIEBĪGĀKS.FUI muldi


Mēģini par to prokrievisko mēslu oponēt, bet nevis apsaukāties, ka tas pieņemts pie jums: bidlām un krievmīļiem!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

03.03.2018. 04:26

»

A.P.

Es Jūs, Olga, atceros. Par citiem saitiem nezinu, bet PIETIEK komentāros kaunu dara divi deģenerāti-Grantiņš un Žulis, kuram ir vairāki pseidonīmi. Tie ir ļoti nekaunīgi tipi, aprobežoti, neizglītoti, Žulis lieto necenzētu leksiku, raksta ar citu cilvēku vārdu un uzvārdu.Bet tā jau mēdz būt: medus mucu...


Artur, Olga Bauska esi Tu pats. Tas nozīmē, ka sarunājies pats ar sevi un tā jau ir slimība. Tā ir slimība, kas neārstējas. Tā beidz pastāvēt vienlaicīgi ar pacienta ievietošanu "kastē". Arī tas, ka Tu sevi identificē ar medus mucu, norāda uz slimību,- uz nopietnu slimību, Artur ! Es zinu, kurš ir Žulis un zinu, ka viņš neraksta ar svešiem vārdiem. Ar svešiem vārdiem(olga bauska,freijs) raksti Tu.

Atbildēt

jo ko ko

03.03.2018. 03:31

»

L.Grantiņš LRTT

" Krievu unikālais jaunais ierocis jau pašlaik ir galvenais un vienīgais arguments NATO aizvākšanai


grntin,kas tev nepatīk bundeshatā,bambuku pārsmēķejies?!

Atbildēt

Juris S.

03.03.2018. 03:26

Es zinu, ka pasniedzēji nav prasīgi terminoloģijā, tāpēc neviens neskatās vārdnīcā.

Atbildēt

A.P.

03.03.2018. 03:24

»

Olga Bauska

Komentāri liecina par autora taisnību, jo komentāros visur ir redzama tumsonība un dvēseles nelietība


Es Jūs, Olga, atceros. Par citiem saitiem nezinu, bet PIETIEK komentāros kaunu dara divi deģenerāti-Grantiņš un Žulis, kuram ir vairāki pseidonīmi. Tie ir ļoti nekaunīgi tipi, aprobežoti, neizglītoti, Žulis lieto necenzētu leksiku, raksta ar citu cilvēku vārdu un uzvārdu.Bet tā jau mēdz būt: medus mucu var sabojāt darvas viens piliens. Te ir divi pilieni- divas cilvēces padibenes. Normāli cilvēki, kā Jūs, te raksta reti. Agrāk tā nebija. Es te esmu jau daudzus gadus pēc BSA pamešanas.

Atbildēt

Olga Bauska

03.03.2018. 03:07

Komentāri liecina par autora taisnību, jo komentāros visur ir redzama tumsonība un dvēseles nelietība.

Atbildēt

Freijs

03.03.2018. 03:06

Muļķu tautai arī tumsonība muļķīga.

Atbildēt

mums tā kultūra tagad izejot caur vagīnu

02.03.2018. 19:42

sk. MA...............

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

02.03.2018. 17:00

»

A.P.

Tumsonību veicina arī muļķu īpatsvars. Muļķu mentalitāte ir smalka tēma. Par muļķu mentalitāti nav viegli runāt, jo nav precīzi definējams sarunas priekšmets. Nav skaidri zināms, kurus drīkst nekļūdīgi dēvēt par muļķiem. Folklorā muļķi ir dzīvē veiksmīgi cilvēki un realizē visas ieceres. Tāpēc Šklovskis...


Palasi, Artūr:---- https://www.dialog.ua/russia/145560_1519920718?utm_campaign %D0%94%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3.UA&utm_medium facebook&utm_source socialnetwork ---iedzer tabletīti un dodies pie nakts miera... .“Спокойно! Он у последней черты”, - историк Зубов о том, почему не стоит волноваться из-за “бряцания” Путиным ядерными боеголовками

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

02.03.2018. 16:32

" Krievu unikālais jaunais ierocis jau pašlaik ir galvenais un vienīgais arguments NATO aizvākšanai."
Par kādu ieroci, Artur, Tu runā ? Tikko no Sīrijas vairāk kā 600 "gruz 200" atceļoja uz Putinostanu. Tu laikam Putina humoru par pilnu ņēmi. Tā ir vecuma marasmas pirmā pazīme !

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 14:44

»

G.G.

Nebūs vis,tas nav iespējams.Zagšanas iespējas deva aizokeāna kamradi,kuriem latvuvieši bauri,bet JURKĀNA KUNGS ir savas VALSTS PATRIOTS


Lai zagtu, tam prokremliskam mēslam smadzeņu trūkst, bet sīkus Baluļa, Laventa un citu kriminālo autoritāšu uzdevumus, tas labprāt pildīja. Sabruks kremļa vara un šitais latviešu valsts un tautas nīdējs nolādēs to dienu, kad māte to laida pasaulē un katru savu nodzīvoto dienu arī.

Atbildēt

G.G.

02.03.2018. 13:58

»

H.H.

Pie Jurkāna arī būs zagšana


Nebūs vis,tas nav iespējams.Zagšanas iespējas deva aizokeāna kamradi,kuriem latvuvieši bauri,bet JURKĀNA KUNGS ir savas VALSTS PATRIOTS!

Atbildēt

Tā viš ir

02.03.2018. 10:30

RAUGOTIES ŠAJOS 30 GADOS TIEŠĀM civļi ARVIEN VAIRĀK GRIMST TUMSONĪBĀ un tas ir ĀRPRĀC?!

Atbildēt

A.P.

02.03.2018. 10:22

Tumsonību veicina arī muļķu īpatsvars. Muļķu mentalitāte ir smalka tēma. Par muļķu mentalitāti nav viegli runāt, jo nav precīzi definējams sarunas priekšmets. Nav skaidri zināms, kurus drīkst nekļūdīgi dēvēt par muļķiem. Folklorā muļķi ir dzīvē veiksmīgi cilvēki un realizē visas ieceres. Tāpēc Šklovskis ieteica ļoti rūpīgi pētīt muļķu būtību. Flobērs par muļķiem asprātīgi atzina „brīvdomātājus”. Latviešu jaunaudzes par muļķiem uzskata tos, kuri neprot zagt un iztiek bez stulbībām. Sena paruna rekomendē pret lišķīgiem un pakalpīgiem muļķiem izturēties ar lielāku piesardzību nekā pret ienaidniekiem. Dievs pret muļķību ir bezspēcīgs, un nekaunas par to atzīties visai cilvēcei. Katrā gadījumā viens ir skaidrs. Muļķis ir sociāls tips, un muļķim var būt liela sociālā loma. Muļķis ir sociālo procesu sastāvdaļa. Bet vēl ir viens stabils novērojums. Tikai muļķim nepatīk, ka viņu nosauc par muļķi. Tādā gadījumā muļķis agresīvi reaģē. Gudrs cilvēks parasti nereaģē, ja viņu nosauc par muļķi. Gudrs cilvēks var par to priecāties. Tātad viņā ir gudrība, kuru apskauž muļķis, un muļķis savas mazvērtības iespaidā nolamā gudru cilvēku. Gudrs cilvēks ar muļķi nekad nepolimizē, lai pats nekļūtu muļķis. Komunikācija ar muļķi ir garīgi neveselīga nodarbošanās. Muļķis vienmēr tiecās pēc polemikas, ja kāds viņu nodēvē par muļķi. Smalkajai tēmai par muļķu mentalitāti noteikti ir ne tikai individuāla amplitūda, bet arī kolektīva (etniskās, sociālās grupas) amplitūda. Arī par to nav viegli runāt, un zinātne par muļķu mentalitāti gandrīz neko nav pateikusi. Interesanti, ka pašlaik pie mums muļķu lomai (mentalitātei) ir ļoti būtisks politiskais pavērsiens. Latviešu muļkiem dārgā Maija Kūle teiktu – „politiskā jābūtības dimensija” ar noteiktu scenāriju. Pēc kārtējās ievēlēšanas Putins aicinās Trampu izvest NATO no Baltijas. Tātad arī no Latvijas. Visticamākais, Tramps to klusi izdarīs. Krievu unikālais jaunais ierocis jau pašlaik ir galvenais un vienīgais arguments NATO aizvākšanai. Ja Tramps to nedarīs, tad Krievija ilgi nedomās un Baltijā ievedīs savu karaspēku. Militāro iemeslu precīzi raksturo Kedims. Jurkānam ir izredzes tēlot Kirhenšteinu. Viņš tiek gatavots šai lomai. Tikai tā ir izskaidrojama 72 gadus veca no politiskās skatuves sen jau nogājušā vīrieša, bijušās VDK uzticamības personas, aicināšana uz Valdāja klubu, sistemātiskā „piarēšana” ārzemju žurnālistiem, Krievijas, Latvijas sabiedrībai.Taču latviešiem ir visas iespējas minēto scenāriju novērst. Diemžēl tikai teorētiski. Praktiski šķērslis ir latviešu „miljona” lielā politiskā tumsonība un vienaldzība, vitālā ieinteresētība turpināt zagšanu, inteliģences deģenerācija un degradācija, kad ārpolitika uzticēta garīgi kroplam pederastam un visādām Sarkanmatainajām Tumsonībām, bet pēc 6.oktobra sāks valdīt postcilvēki.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: