Menu
Pilnā versija

Par priekšvēlēšanu aptaujām

Aigars Freimanis* · 08.06.2017. · Komentāri (17)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ugo

12.06.2017. 15:26

Vai LF ir vērsušies policijā par informācijas noplūdi, ja reiz nav publicējuši aptaujas datus?
Kas cits, ja ne neveikla taisnošanās!

Atbildēt

Svikis

10.06.2017. 14:27

»

kas arī bija jāpierāda

pilnmēness ietekme turpinās


Neinteresè pilnîgi.

Atbildēt

Kurbads

10.06.2017. 07:03

Datu pirms vēlēšanām but nedrikst.Daudzkur tas aizliegts.Vēlēšanām jābūt 1 dienu. Kandidātus drīkst izvirzīt ne tikai partijas.Atjaunot 1922.gada vēlēšanu ljkumu. Cimdaru aizsutit uz Floridu līdz mūža galam, tas būs lētāk nodokļu maksātājiem.Par godīgām velesanam!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.06.2017. 04:18

»

Dauka

Kas ir, Vienotības atrauga, izdrāza tevi Rīgā visos veidos


Ja būtu man teikšana, viņi visi atbildētu tiesas priekšā. Tālāk darba nometnes kā Z-korejā, lai cilvekiem ar saviem sviedriem nav jābaro nodevēji. Visi, arī tie sešinieki kas tur ir fonam un biedru naudām.
Līdz ar to, nesaprotu ko tu tur murgo?

Atbildēt

Maniaks

10.06.2017. 02:09

Freimanis pàràk lielu nozîmi pieśkir aptauju rezultàtiem. Domàju, ka 4. maija republikas specdienesti pastràdàja Àboltiñas vadîbà. Freimanis iedzilinàs sîkumos, kas nav bûtiski. S.À. un Vienotîba saslèdzàs ar Bondaru, Bordànu un kłuva par vienotu politiku. Visam kulminàcija, kur izpaudàs specdienestu rezultàts bija TV śovs, kurà it kà sacentàs par Rîgas mèra krèslu.Broka, Uśakovs, Kirsis, Anna Potapova Krievijas FSB spiedze Strîke, Krauze. TV sižets ar scenàriju atklàja paśu bûtiskàko - paràdîja Uśakova varu un pàràkumu par citiem pretendentiem. Vissmieklîgàkais, ka visi it kà konkurèjośie ar Uśakovu pretendenti at kàrtoja Uśakova pirms èlèśanu agitàcijas solîjumus, tikai dažàdos variantos. Îpatni bija arî tas, ka neviens no pretendentiem specdienestu pasûtîjumà nepieminèja vàrdu salikumu " latvieśu tautas intereses", apgàźot mîtu, ka LR ir atjaunotà 1918. g. republika, nevis Krievijas FSB vadîtà 4. maija republika.

Atbildēt

asdfghhh

09.06.2017. 18:05

nu ble, bondars, artuss... cirkā jauni klauni:D

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

09.06.2017. 16:53

Tad katru reizi kad publicē savas čuras, sākumā liec piebildi - šīs aptaujas rezultāti visdrīzāk ir melīgi, neatbilst reālajai situācijai.
Vai tad tavas aptaujas kādreiz izrādās precīzas? Ja neviļ atmiņa, tad nekad tās nav kaut cik precīzas.

Atbildēt

5 % - tas ir tas ļaunums

09.06.2017. 16:51

»

Aigar, beidz šīs palamības

Tavas aptaijas ir kaitīgas, aplamas un melīgas pat ja tās būtu pareizas, tuvas patiesībai, bet .... Tu ar tām aptaujām, reitingem man un tūkstošiem, simtiem tūkstošu vēlētājiem atņem brīvas gribas izpausmi. Tu labi saproti, ka daudzi, ja ne vairākums izvēlas par ko balsot pēdējā minūtē vai pie aptaujas...


Ja nebūtu šo 5 %, būtu cita lieta, daudzmaz vēlēājs varētu brīvāk izvēlētuies, būt drošāk par savu nodoto balsi, ka tā aizies tai partikjai, par kuru balsoju un nekd manu balsi nepieskaitīs tiem, kuri saņēmuši vairāk atbalsta. Tiem vēlētājiem, kuri saņēma maz vēlētāju balsu, jāsakaita kopā un jānosaka vietu skaits deputātos. Nu ja viena vieta neiznāk, tad varbūt maza skāde, vismazākā 100 reiz mazāk nekā tagad pie 5 % barjeras.

Vispār šis vēlēšanu likums ir nozziegums pret vēlētājiem, krāpšana.

Atbildēt

agents

09.06.2017. 16:48

Tie kaktina -kaktu kantori jaklope ciet. Pasekojot lidzi citam vinu aptaujam, muzigais toksiskais makonis. Nauda japelna visiem bet nevajag 100% stradat uz putinistiem.

Atbildēt

Aigar, beidz šīs palamības

09.06.2017. 16:44

Tavas aptaijas ir kaitīgas, aplamas un melīgas pat ja tās būtu pareizas, tuvas patiesībai, bet .... Tu ar tām aptaujām, reitingem man un tūkstošiem, simtiem tūkstošu vēlētājiem atņem brīvas gribas izpausmi. Tu labi saproti, ka daudzi, ja ne vairākums izvēlas par ko balsot pēdējā minūtē vai pie aptaujas vienkārši samelo, izturas nenopietni un tu skaiti punktus. Kā var skaitīt zīlēšanu, kā var skaitīt loterejas iznākumu vai tml.

Bet nabaga cilvēki, kuri ikdienā norūpējušies par darbu, par bērniem, par ēdienu, par veselību, nedomā par politiku un neiedzilinās, kas notiek un tu priekšā pasniedz "patiesību"- ievēlēs A partiju, B partiju un C partiju, pārējās Saeimā, deputātos pašvaldībā netiks. Nu man , nedomātājam priekšā pasniegta "patiesība", no kafijas biezumiem izzīlēta, par ko balsot - par vienu no tiem, kuri iekļūs deputātos, lai es nepazaudētu balsi. Tu pārējām partijām un daudziem vēlētājiem atņēmi iespēju balsot par daudz labāku partiju, nevis par to, kuru tu pasludināji par deputātos ikļuvušu partiju.
Aigar, tu mani, simtoiem tūkstošus vēlētāju iedzina ļaunumā, un tad tu saki - kāda tauta, tādi deputāti vai - paši iev\ēlējāty, izvēlējāties, ko jūs raudiet. nĒ, IZVĒLĒJIE TU, aIGAR, TU MAN PATEICI PAR KO JĀBALSO, MAN ATŅEMI TIESĪBAS IEVĒLĒTIES.

tAS IR POLITISKA RAKSTURA NOZIEGUMS, VĒRTĒ KĀ GRIBI.

Nekādi reitingi nedrīkst būt, arī plkst 22 -00 pasludinātās, izpaustās aptaujas - LAUNUMS, krimināls.

Atbildēt

Narkologs

09.06.2017. 16:40

»

ohah

Delirium tremens


Nu gan ar jums ir traki, ohah, aizejiet pie daktera. Noteikti aizejiet!

Atbildēt

ohah

09.06.2017. 15:06

Delirium tremens

Atbildēt

Varbūt

09.06.2017. 13:11

tādas aptaujas, īsi pirms izšķirošiem notikumiem, vairs nav vajadzīgas, tās ir tukša naudas izšķērdēšana.Jau noiets etaps. Visā pasaulē šāda prognozēšana ir kaķim zem astes.Tāpat kā makulatūras līmēšana uz stabiem un mešana iedzīvotāju pastkastītēs. Vai cik naudiņas ietaupītos papīra veidā un t.t.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: